Napsat recenzi

odpočinek

Recenze hotelu Blue Reef Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 320x
Recenze se líbila: 56 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jelikož jde o dovolenou v Egyptě musíte počítat, že se mimo hotelový komplex nedostanete. Řekla bych, že o klienty z ČR bylo méně péčováno nežli o Italské osoby a klienty z jiných států. Potápění pěkné, ale asi až 600 metrů od kraje moře. Dostupnost pouze cestou po molu, které se navečer cca kolem 19.00 hodiny uzavírá.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Čisté, každý den uklizené. Prostorný pokoj i koupelna.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Velmi chutné na velikost hotelu slušný vyběr.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Personál usměvavý a ochotný. Trochu upřednostňoval klienty jiných států nebo osoby, které dávaly finanční pozornost.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Velmi málo vody při odlivu asi 500 metrů bez vody jenom v uměle vytvořená prohlubni u břehu bylo možné v moři pobýt. Potápění možné asi 600 metrů po molu.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Pěkné, zahrada udržováná v blízkosti silnice.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Znám i lepší místa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 28
z 46 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání