Napsat recenzi

Hruza

Recenze hotelu Blue Reef Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 265x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Hotel neni spatny, az na par veci. Animatori nic moc, asi je zajimal jen facebook nebo kdo vi co. Zacali pracovat az 4 den po prijezdu Italu. Z jidla se taky dalo vybrat. Jedete k mori a nesmi te do nej, navic tam skoro zadne neni, az tak 400m od plaze. Z alhoholu vyber jen z 5 alka plus pivo a vino jen k obědu. Na vanoce nasi skupinu preradili do druhe restaurace kde jsme dostali zbytky z obedu. Ale zase se tam mohlo kourit. Jinak vylety super.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Uslo to.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Uslo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Uslo

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Nic moc

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Uslo

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 25
z 42 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Jaroslava: Nejhorší hotel - 16. 4. 2019 23:27

S recenzí naprosto souhlasím. V moři se nedá koupat, s vánoční večeří máme stejnou zkušenost, navic celou dobu pláž smrdela benzínem a byl na ní hluk, takže se všichni tísnili u malého bazenku. V okolí není kam jít. Ani na rpocházku podel moře nás nepustili. Animační program neexistoval do příjezdu italskýchj animátoru. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání