Napsat recenzi

Krasa

Recenze hotelu Aurora Bay Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2023
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 0 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velka spokojenost more plne barev renovovaný bar na pláži super vychlazené nápoje krasne ciste sklenice.i nádobí jidlo si také každý vybere podle chuti dostatek zeleniny a ovoce vyborne zákusky jezdím sem s manželem a i s partou přátel jsme zde velice spokojeni večerní program jak pro děti tak dospělé fungující dětský klub

Ubytování  průměrně (3,8/5)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

⭐⭐⭐⭐⭐

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 112
z 147 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání