Napsat recenzi

KATASTROFA

Recenze hotelu Aurora Bay Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 494x
Recenze se líbila: 69 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

UŽ NIKDY, PODAŘILO SE NÁM ZMĚNIT HOTEL

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Dva miniaturní pokoje s jedním giga obyvákem.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

jídelna ve druhém patře bez klimatizace, katastrofa, lidé jak běsnící psi a po půl hodině nebylo vše pro všechny

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

staré, samé schody, katastofa

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

katastrofa, moře ne 300 metrů, ale minimálně 800 metrů do kopce, při odlivu se již voda nevrátí a 200 metrů nic není. půl pláže je uzavřeno bojkami, hrůza

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

v okolí není nic

Celkový dojem  průměrně (4/5)

nikdy více

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 108
z 138 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání