Napsat recenzi

Báječná dovolená

Recenze hotelu Aurora Bay Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2014
Přečteno: 779x
Recenze se líbila: 325 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v hotelu Oriental Bay se nám velice vydařila a všem doporučujeme. Krásné prostředí, moře plné života, hotel nadmíru čistotný, ochotný personál.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Krásné ubytování, na pokojích je vidět, že je v hotelu vysoká návštěvnost, ale na funkčnost to nemá vliv. Klimatizace plně funkční, televize bez problémů je možnost i využít DVD přehrávač. Na WC nenajdete štětku do záchodu.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Jídlo výborné, dobrý výběr, vždy na vybranou dva druhy masa a jedna ryba, často grilovali, najdete i polévky, spoustu salátů a zeleniny, velký výběr klasických egyptských moučníků. Snídaně bohaté na cereálie, spousty jogurtů. Strava není příliš tučná, lehce stravitelná. Nedoporučuji konzumaci jater.

Jinak jedinou nevýhodou bylo, že první den jsme dostali každý láhev vody na pokoj, pak už byla voda za peníze, takže si musíte vody čerpat při snídani, obědu nebo večeři případně pláži z nápojových automatů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vybavení je dobré, krásné a čisté bazény, spousty čistých lehátek, možnost využití kulečníku, stolního tenisu. Velké množství animačních programů, bohužel v italštině. Personál výborný, všichni jsou ochotní a nejsou vůbec vlezlí, že by očekávali peníze navíc. V případě problému se snaží ihned situaci vyřešit.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Moře nádherné, vybavení na šnorchlování určitě sebou, spousta života v moři - želvy, perutýni, ježci, spousta korálů. Dostatek lehátek, klidná pláž, každý slunečník má rákosovou bariéru proti větru. Pláž je čistá, bar na pláži je super.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Klasika Egypt, musí se počítat se situováním do pouště, v okolí toho moc není, ale na procházky je možno.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Dovolená byla super, počasí se vydařilo, potápění také. Jedinou kaňkou na dovolené byl delegát, který nám téměř nepodal žádné informace a v případě, kdy se řešil nějaký problém, tak jsme si to museli vyřešit sami. A pozor v oblasti je spousta komárů, kteří v noci mohou být dosti nepříjemní, stačí zajít na recepci a říct, že potřebujete něco proti komárům a oni ochotně pomohou a je po problému.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 108
z 138 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání