Napsat recenzi

Aurora Bay Resort

Recenze hotelu Aurora Bay Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 500x
Recenze se líbila: 47 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0
  • PLÍSEN V KOUPELNĚ PLÍSEN V KOUPELNĚ
  • VYPODLOŽENÁ POSTEL PRO SYNA VYPODLOŽENÁ POSTEL PRO SYNA

NAPROSTÁ KATASTROFA , POKOJ ŠPINAVÝ,O VODU JSME SE MUSELI PROSIT I KDYŽ NA NÍ MÁTE NÁROK.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

UŽ NIKDY VÍCE. POKOJ PRO TŘI OSOBY , NA PŘISTÝLCE LEŽEL SYN 14LET , MUSELI JSME MU JI VYPODLOŽIT JINAK BY SPAL VE TVARU( V ) JAK UZ BYLA VYLEŽENÁ, SVETLA ASI SE ŠETŘILO BUT NESVÍTILA NEBO TO BYL UMÍRÁČEK. SPRCHOVÝ KOUT ŠPÍNA, PLÍSEN DVEŘE NEŠLY DOVŘÍT. UMYVADLO VEČNĚ UCPANÉ.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

STRAVA PO CELOU DOBU 7DNÍ STEJNÁ, KDE TO BYLA KATASROFA TAK NA PLÁŽI ,PÁNEV NA KTERÉ SE PŘIPRAVOVALO JÍDLO SI NEJDŘÍV VYZOBALA SKUPINA PTÁKŮ A PAK SE NA NÍ VAŘILO.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

PERSONÁL OCHOTNÝ, VÝBAVENÍ JEDEN BAZÉN VYHŘÍVANÝ, JINAK OSTATNÍ PRO OTUŽILCE ,ALE TO ASI TAK NEVADILO. KDO TU BYL PERFEKTNÍ TAK ANIMÁTOŘI.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

PLÁŽ PÍSČITÁ,RUČNÍKY KAŽDÝ DEN ČISTÉ, MOŘE SUPER , ŽELVY A KORÁLY PRO NÁS ZAŽITEK.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

JE TAM ASI DOBRÝ ZAHRADNÍK

Celkový dojem  průměrně (4/5)

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 108
z 138 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání