Napsat recenzi

Aurora bay marsa alam

Recenze hotelu Aurora Bay Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 349x
Recenze se líbila: 155 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Super dovolená,všichni jsme byli nadmíru spokojení se vším.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Ubytovaní žadný luxus,ale fakt dostačující,za 1USD denně voda a každý den uklízeno

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Strava dostačují,někdy fronta,ale tak to je všude,mohu potvrdit že personal lital,tak že opět jsem byl spokojen.Z jídla vždycky bylo co vybrat i pro děti.Ovoce malo ,jinak všeho dost.Pili jsme normalně led v piti a vše Ok

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personal super hlavně čišnik Kareem a Mohamed ,celkově byli všichni fajn+animatoři take skvělí.Super byl I Adam ,ktery plní lahvičky piskem a dela skvělê umêlecké díla.Usmlouval jsem maximalně 40% z ceny ve všech obchodech v resortu.Můžu take doporučit krasné obrazy svítící za tmy jinym motivem.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Moře nadherné,všude rybičky jak v akvárku,fakt super.Akorat při odlivu voda ustoupi trochu dal,ale no problem

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Okoli hotelu nic neni poušť,ale s tim jsme počítalo.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Dovolená super,doporučuji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 108
z 138 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání