Pohodová dovolená pro celou rodinu

Recenze hotelu Utopia Beach Club ***** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 125 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Fotografie: 14
Komentáře: 0

Byli jsme v Marsa Alam podruhé (před 3 lety v Brayka Bay Resort) takže jsme věděli, co nás čeká. Slunečno, super potápění (i pro děti - 6 a 9 let) a klasická egyptská kuchyně. Utopia byl hodnocen kladně v recenzích, tak jsme se rozhodli, že to zkusíme. Navíc tu byly 2 skluzavky a 1 "tobogán", což byla podmínka dětí (Brayka Bay bohužel nic takového nemá).

Fotografie

Ubytování 

Běžný pokoj kde bylo vše, co jsme potřebovali.

Strava a stravování 

Strava byla slušná, každý den na večeři nějaká specialita (krůta, kachna, jehněčí, rostbíf.....) takže si mohl každý vybrat. Ovoce - pomeranč, jablko, hruška, zelený meloun... sladkého kopa

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybevení běžné, služby na úrovni, všichni se snažili. Děti chodili do Croco klubu, pochvala animátorce Katce, večer dětské diskotéky, pak různé "show" pro dospělé.

Pláž a moře 

Jedinečné, jak možnost šnorchlování pro děti, tak pro větší, ráno nebyl problém zabrat pro sebe lehátka. U moře jsme strávili 95% času, děti chodili i do blízkého bazénu.

Okolí hotelu 

Blízké okolí krása, vzdálenější už tak moc pěkné nebylo. Ale to je v těchto zemích běžné (předloňská zkušenost - Djerba)

Celkový dojem 

Celkové hodnocení kladné, klidně bych se sem za pár let vrátil.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené