Super dovolená,ale krátká
Recenze hotelu Swisstouch Oriental Resort & Spa Marsa Alam (ex Hotelux Oriental Coast Resort) **** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)
Nádherný hotel s velmi příjemným personálem,už při příjezdu máte pocit ,že tam patříte. Uvítání personálem s navlhčeným ručníkem a malým nealko drinkem,uvedení k recepcí.Přijely jsme s kamarádkou něco málo po 6 hodině ranní,ihned nás odeslaly do jídelny na snídani,ikdyž jsme na snídani neměly nárok,ubytované jsme byly do půl 9, první pokoj v přízemí se nám nelíbil,tak nám bez řečí a bez problémů dali jiný,přestěhovali kufry.Jidlo velmi pestré,které doplňují po celou dobu. Alko, nealko, káva kdykoliv si vzpomenete.
Ubytování
Nádhera,kopule v pokoji s ozvěnou,kopule na terase,nádherná koupelna, naprostá spokojenost,na pokoji a balkoně místa i na taneční parket
Strava a stravování
Vybraly jsme si jeden stoleček,který jsme měly každý den a na každé jidlo nachystané.Automat na kávu kdykoliv k dispozici.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení hotelu velmi dobré,personál úžasný, vstřícný.
Pláž a moře
V dubnu ještě chladné moře,jinak super
Okolí hotelu
Okolí na Egypt super
Celkový dojem
Nádherná dovolená,jenom příště musíme jet na delší dobu,8 dnů je velmi málo j
z 112 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.