Napsat recenzi

Vánoční svátky v EGYPTĚ

Recenze hotelu Sentido Oriental Dream ***** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 275x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný tradiční resort ,velmi pěkné ubytování i služby ,jen nabídky na lepší místo by jsme uvítali. Vyhlídka na skladiště ?!

Ubytování  průměrně (4,1/5)

periferie,nabídnout lepší s příplatkem by bylo vhodné

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

v barech sto

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Po příjezdu v 8 hod jsme čekali na pokoj 6 hodin !! a pak pokoj na samé periferii resortu. Byli jsme jediní čekající ,nevíme , možná jsme měli dát bakšiš ,lépe zahrnout do ceny. Odjížděli jsme v 5 hod ráno z hotelu ,následující by měli mít pokoj v 10 připravený. Organizovat nemohu ,ale v Egyptě jsem byla po osmé a nikdy toto bezohledné přijetí nebylo

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 53
z 69 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání