Napsat recenzi

odpočinková dovolená

Recenze hotelu Radisson Blu Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 183x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

kdyby nebylo dotěrného hmyzu skvělá dovolená

Ubytování  průměrně (4,4/5)

určitě neodpovídá 5 hvězdám,

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

není co vytknout

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

ochota personálu, vstřícnost, skvělí animátoři

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

po dvou větrných dnech, kdy vlála červená vlajka parádní šnorchlování

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

jen písek, ale my neměli zájem o výlety

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

spokojenost, jen neskutečné množství mušek a jiného polétavého hmyzu, který velmi obtěžoval i když denné vykuřovali keře a jejich okolí

repelent jsme bohužel neměli...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 20 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání