Napsat recenzi

Náš únorový pobyt

Recenze hotelu Albatros Sea World Marsa Alam ***** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2021
Přečteno: 130x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel pěkný, čistý, jídlo dobré. Velká výhra v tomto období vyhřívaný bazén, protože moře i ostatní bazény byly ledové.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Pěkné, pokoje veliké, čisté, občas problém s netekoucí vodou nebo málo osuškami na pokoji. Jistě to někomu vyhovuje, ale za mě, tomu, kdo vymyslel společnou matraci a peřinu v manželské posteli, bych dala pár facek.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Jídlo dobré i výběr docela velký

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

V koupelně fén, ve skříni fungující trezor, dost úložního prostoru atd. Personál ochotný i když zpomalený, ale to je v Egyptě normální. Byli jsme u holiče i kadeřnice - spokojenost. Jenom spokojeni jsme nebyli s fotografem. Vybíral nehezká místa a úroveň fotek neprofesionální. To samé fotograf na výletu do pouště. Fotky tragické - rozmazané, někdy na nich není nic vidět, protože jsou foceny proti reflektoru a video, o tom ani nemluvím. Škoda peněz.

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

Pláž OK, lehátka pohodlná, moře studené, ale v tomto období normální. Obsluha u bazénu i u moře (Lifeguards) velmi ochotná a milá včetně animátora. Připomínku mám pouze k roštům okolo bazénu. Nevím, z jakého materiálu jsou, ale udrží maximálně malé dítě. Pořád je někdo prošlapuje a oni celý den chodí a vyměňují prasklé díly. Já jsem si na nich ošklivě poranila nohu a nebyla jsem sama. 100x si dáte pozor a po 101. na ten rošt stejně stoupnete.

Okolí hotelu  průměrně (2,6/5)

Poušť a nepořádek

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání