Happy life resort
Recenze hotelu Three Corners Happy Life Beach Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)
Raději přiště vynecham.
Ubytování
Pokoje ciste, luxusni matrace, klima fungovala. Tesil jsem se spat jak se mi dobre spalo.
Strava a stravování
Nerad hodnotim jidlo, protoze v nem nejsem narocny. Ale jidelna malá pro tolik hostu kolik bylo a jidlo porad stejne. Casto spatne umyte talire a hrnicky. Hygiena tam asi moc nebyla.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personal makal. (zahradnici, uklizeci pokoju atd.) Obsluha baru u bazenu se moc netvarila a nekdy i prehlizela.
Pláž a moře
Plaz asi ani moc nebyla, pisek jemny to nebyl. Jinak slunecniku a lehatek u more dostatek. Vstup do more pres molo. More v Egypte asi nema cenu hodnotit - nadhera.
Okolí hotelu
V okoli nic neni. Jen borde u silnice a pisek.
Celkový dojem
Problem byl i ze hotel navstevuji Egypsti obyvatele a to je neco. Do bazenu s hadrama, botama, s jidlem. Snazili se jim to vysvetlit, ale marne. Bazen asi 5x zavreny kvuli hovnu v bazene. Tak se musel cistit a byl zakaz vstupu.
z 152 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.