Napsat recenzi

Naprostá spokojenost.

Recenze hotelu Three Corners Equinox **** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 215x
Recenze se líbila: 39 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po příletu na letiště na nás čekal delegát Jasir, který zaskakoval za Mohameda. Byli jsme velice mile překvapeni a zároveň velmi rádi, neboť jsme četli na Mohameda negativní recenze a trochu jsme se toho obávali. Ale nakonec to dopadlo výborně. Když jsme dojeli na hotel, okamžitě jsme dostali náramky a šli na snídani. Asi 1/2 hod. po snídani jsme se ubytovali. Dali nám pokoj na druhé straně hotelu, kde to bylo daleko na pláž .Odpoledne při schůzce jsme se zeptali Jasira, jestli by nám pokoj vyměnili. Jasir okamžitě zařídil výměnu pokoje bez problému. Byl to první delegát, který nám řekl, že je tu hlavně pro nás, a pokud to bude jen trochu možné, vše zařídí, co si budeme přát. To se nám ještě nikdy nestalo a procestovali jsme toho už hodně. Určitě se sem vrátíme.

JASIRE, MOC DĚKUJEME...Blanka a Mirek

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Nábytek byl starší , ale dostačující

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Výborný

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Super

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Velmi dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání