Napsat recenzi

Maximální spokojenost

Recenze hotelu Three Corners Equinox **** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 136x
Recenze se líbila: 22 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Three Corners Equinox Beach byl třetím naším navštíveným hotelem z rezortu hotelů Three Corners (Happy Life, Fayourz). Celkově jsme byli velice spokojeni.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Ubytováni jsme byli blízko hlavní restaurace, pokoj standardně zařízený, denně uklizeno, vyměněny ručníky, doplněn toaletní papír, nachystány 2 lahve balené vody. Z terasy překrásný výhled na moře s kouzelným východem slunce.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Strava oproti jiným hotelům pestřejší, každý den ryba, kuře, hovězí na různé způsoby, pizza, těstoviny, pokrmy z mletého masa, kupa dušené a zapékané zeleniny, brambory vařené, pečené, zapékané, bramborová kaše, hranolky, rýže na několik způsobů ... Čerstvé zeleniny dostatek, několik zeleninových salátů, ovoce dostatek. Každý večer na terase grilovačka. Za pobyt 2x tuňák (mňamka), krevety, dary moře.

I když si na sladkosti nijak nepotrpíme, na zákusky, různé koláčky, dortíky, řezy byl krásný pohled. Za našeho 15ti denního pobytu jsme zdaleka neochutnali vše.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Veškerý personál usměvavý, ochotný. I při večerním posezení na terase před hlavní budovou obsluha ochotná, rychlá, což zdaleka není pravidlem. Na pláži žádní dotěrní prodejci, jednou odmítnete a vícekrát se k vám nevrací. Velmi mile nás překvapila pozvánka na večerní raut pro klienty majitele stříbrné karty za 3. a vícenásobný pobyt v zařízení Three Corners. Navíc jsme jako dárek obdrželi 2x koš ovoce na pokoj, magnetku hotelu a plážovou tašku hotelu. Milé. Každý den od 21 hod na terase večerní program.

Nevím, zda zde byl pořádán nějaký program pro děti, zda byla nějaká zábava přes den u bazénu, my se vraceli až po 18. hodině od moře.

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Pláž krásná písčitá, vstup do moře u plážového baru přes korály, nutná obuv do vody. My chodili kousek dále k molu, kde je vstup do moře písčitý, voda po pár metrech už na plavání, voda krásná, čistá, teplá - nádhera! A hlavní výhoda - moře neustupuje!!!

Upozornění pro šnorchlaře - na rozdíl od jiných hotelů je zde korál chudší a také méně ryb

(Marsa Alam jsme navštívili 10x - můžu posoudit).

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Zahrady hotelů upravené, denně se o ně stará několik chlapíků. Sečou trávu, plejí, zastřihávají stromky, keře ...

Celkový dojem - upravenost

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

I když jsme zatím nebyli v jednom hotelu dvakrát, sem bychom se rádi ještě jednou podívali. Určitě mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání