Katastrofa
Recenze hotelu Paradise Club Shoni Bay Resort (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)
Už nikdy více. Hotel vypadá, že ho brzy zavřou. Žádná zeleň, všude nepořádek.
Ubytování
Starší, nám to nevadilo. Na pokoji jsme trávili minimum času. Každý den úklid. Jen ty ručníky v koupelně by už potřebovali výměnu. Některé vypadají jako hadr na podlahu.
Strava a stravování
Tak to byla katastrofa. Snídaně: boj o vajíčka, v žádném hotelu jsem nezažila že by ráno nebyly vajíčka uvařené na tvrdo, jen dva druhy sýrů, zato sladkého jídla takové velké množství, to jsem snad ještě neviděla. Oběd: slabý výběr masa, rýže, brambory věčně tvrdé. Na pláži, byla dobrá pizza a těstoviny. A večeře obdobná obědu, jídelna plná lidí.
Vybavení, služby a personál hotelu
Služby žádné, personál jak kdo.
Pláž a moře
Pláž a moře ušlo, pokud jdete šnorchlovat ráno, něco vidíte. Později je moře kalné. Bazén hrůza, pokud jste míň pohybliví nebo menšího vzrůstu špatně se leze z bazénu. Prostě chybí schůdky.
Okolí hotelu
Nic, jen poušť a binec.
Celkový dojem
Již nikdy
z 19 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.