Pěkná dovolena
Recenze hotelu Magic Tulip Beach Resort (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)
Celkove se nam dovca líbila
Ubytování
Hotel je trošku staršího vydání, takže žádný luxus, ale na účel přespání stačí. Stejně je člověk pořád u vody.
Strava a stravování
Jídlo dobré, pestré. Bohužel jsme měli Faraona, ale jen jeden den, takže žádná tragédie.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení základní. Personál i služby fajn, lidé milí, ochotni..
Pláž a moře
Jedine co nas na dovolené nadchlo bylo moře. Od pláže se sice není možné koupat protože máte vodu po kotníky (to mě celkem mrzelo), ale da se projit molo a na konci snorchlovat. Podmořský život opravdu pecka. Perutyni, rejnoci, chobotnice a milion ryb a rybicek. To nám pohled na tuto dovolenou opravdu zlepšilo.
Okolí hotelu
X km napravo ani nalevo jen poušť, ani živáčka. Není kam jít ani jet.. my jsme ale nikam nechtěli takže nám to nevadilo. Aspoň je tam bezpečno, když tam nic není.
Celkový dojem
Hotel žádný Hilton, ale jidlo fajn, lidé také a moře na snorchlovani nadhera
z 16 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.