Napsat recenzi

Skvělá dovolená, doporučuji :-)

Recenze hotelu El Malikia Resort ***** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 349x
Recenze se líbila: 49 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moje první dovolená pouze s dcerami (6 a 12 let) proběhla v tomto hotelu na jedničku. Před dovolenou jsem si říkala, že dáme Egypt jednou a pak zase budeme jezdit jinam. Nyní už plánuju příští dovolenou a vím jistě, že naším cílem bude opět Abu Dabbab. Samozřejmě nejdůležitější je si uvědomit, že se jedná o arabský stát a mentalita je fakt jiná než jsme zvyklí a také je to hlavně o přístupu. Proto se to zde hemží negativními recenzemi a upřímně, když jsem každý den viděla protivné české spoluhosty (stačí zůstat doma a jít do obchodu či na poštu, všude prudilové bohužel), nedivím se, že toho měl personál dost, ale určitě to nedávali najevo. Nechtěla bych dělat jejich práci, spí 4 hodiny, po večeři několik hodin uklízí, aby brzo ráno začali zase chystat snídani a vzápětí oběd... Pokud je pravda, že berou 80 euro, nedivím se ničemu. Osobně jsem na ně byla milá a oni na oplátku ke mně. Viděla jsem změnu v přístupu ke mně nebo k protivné babě, která prudila, a to ještě česky... laskavost za laskavost...

My měly každý den uklizený, čistý pokoj, ručníky a osušky na zemi vždy uklízeč (pracují jen muži) vyměnil za čisté. Jídelna vždy v rámci množství hostů uklizená a pokud mohu srovnat, zažila jsem horší hotely. Nevím kolik stovek hostů bylo zrovna v hotelu ubytováno, ale bylo to v jídelně jak v mraveništi a přitom mi u bazénů nebo u moře nepřišlo, že by bylo lidí všude moc. Jídlo chutné, bylo pravda kořeněné, ale to je prostě jejich styl, nechápu, co lidi kritizují, pokud chtěli řízky s bramborovým salátem, nemají jezdit do Egypta. Nám chutnalo a to jsem fakt vybíravá. Jedla jsem hodně grilované maso a zeleninu, meloun a výtečné zákusky. Dětem také chutnalo, 12leté dceři rozhodně, ta 6letá měla trochu problém s kořením, ale vždy aspoň něco snědla a jelikož byly denně hranolky, byla spokojená (není to zdravé, ale po týdnu neumřela, vyvážila to zelenina). Jíst se dalo v poledne na pláži, kde byla také večer ala carte restaurace ve stylu BBQ, tu jsme za týden využili 3x a jednou ala carte Meditteran restauraci. Ačkoliv bylo v popisu od CK jednou za pobyt, dalo se jít, kolikrát jsme chtěly a bylo to super, hlavně to BBQ. Chutnalo mi zde červené víno, ale trochu s ním šetřili.

U bazénů jsme byly za 7 dnů 1x, vše čisté a uklizené, bar nabízel mezi 15 a 17. hodinou místní zmrzlinu každý den, osobně mi nechutnala, ale dětem ano.

Plážový servis, tedy výměna osušek, naprosto výborný, osušky jsme pravidelně vracely až kolem 18,30 a vždy si je s úsměvem vzali, ačkoliv mělo být již zavřeno. Pokud nebylo volné lehátko z důvodu obsazování dopředu (běžný nešvar), buď nám donesli volná lehátka nebo uvolnili po konzultaci s lidmi okolo zabraná lehátka a věci odnesli k vyzvednutí k výdeji osušek.

Moře a korál úžasný, písečná pláž i vstup do moře, moře čisté a teplé, někdy až moc :-) a hlavně nádherné ryby, viděly jsme želvy, rejnoka, perutýna, "Dory" i "Nema" a množství krásných ryb.

Příště pojedeme rozhodně minimálně na 12 dnů, týden utekl jako voda.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Spokojenost

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Spokojenost

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Dle referencí prý v pohodě, my jsme nikde nebyly.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Krásná dovolená, nebyly jsme v tomto hotelu naposledy.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 67
z 95 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání