Napsat recenzi

Už nikdy více

Recenze hotelu Bliss Nada Beach Resort **** (Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2024
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Jediný ručník pro 2 osoby. Na výměnu ručníků a toaletní papír jsme čekali několik hodin, 3x urgovali na recepci. Jediný ručník pro 2 osoby. Na výměnu ručníků a toaletní papír jsme čekali několik hodin, 3x urgovali na recepci.
  • Klimatizace Klimatizace
  • Zaměstnanec zalévá septikem zahradu hotelu přímo lidem pod balkóny. Dělají to každou noc. Zápach příšerný Zaměstnanec zalévá septikem zahradu hotelu přímo lidem pod balkóny. Dělají to každou noc. Zápach příšerný

Tento hotel doporučit nemohu, v noci zaměstnanci zalévají celou zahradu septikem z hotelu, všude příšerný zápach. Manažer hotelu se omlouval, že se to nebude opakovat, ale hned v noci se to opakovalo. Ze zahrady trhají zaměstnanci bylinky do jídla a nápojů, po třech dnech pobytu nastaly zdravotní komplikace, průjmy a zvracení. Stejný zdravotní problémy mělo více lidí. Neochotný personál u baru, opakované záměny nápojů, poslední den pobytu ponechán na pokoji pouze 1 roztrhaný ručník pro 2 osoby. Výměnu ručníků jsme urgovali 3x na recepci a po několika hodinách nám je vyměnili. Zaměstnanec úklidu se s námi dohadoval, že tam původně více ručníků na výměnu nebylo. Skončilo to tak, že jsme mu ukazovali všechny naše zavazadla, že jsme je opravdu neukradli. Strašné chování. Wi-Fi pouze na recepci a často vypadávala. Jídlo dobré, menší výběr, ale snack na pláži katastrofa. Suché palačinky, nic k nim, datle a housky s plátkem salámu, ani pes by to nejedl. V lékárně Vám prodají mnohonásobně předražené léky i přesto že je to v zemi zakázané prodávat dráž. Pláž je o ničem, koupat se dá pouze z mola. Šetřete své peníze a hlavně zdraví a nejezděte sem. Byla to katastrofa a to nejsme vůbec nároční.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Nejlepší už má hotel za sebou.

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Jídlo bylo chutné, krom odpoledních snacků. Menší výběr.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Personál a služby katastrofa

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

Nedá se koupat, pouze z mola.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Nepořádek

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Nejhorší co jsem kdy zažila.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 13
z 37 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání