Napsat recenzi

Spokojenost v poměru kvality a ceny

Recenze hotelu Regina Resort & Aqua Park **** (Egypt - Hurghada - Sakkala)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2021
Přečteno: 54x
Recenze se líbila: 6 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pláž Pláž
  • Ubytování Ubytování
  • Večeře Večeře
  • Pohled na hotel z druhé strany pláže Pohled na hotel z druhé strany pláže

Resort Regina se nachází nedaleko letiště na rušné ulici. Hotel je starší, ale čistý a udržovaný, ovšem pokoje jsou slabší. Na jídlo jsme si nemohli stěžovat. Pláž je opravdu krásná, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Korály ale nečekejte. Personál a animátoři byli přátelští, nevtíraví a dalo se s nimi popovídat v angličtině a ruštině. Samozřejmě znají i pár českých obratů.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

První pokoj, který jsme dostali při příjezdu, byl dost podprůměrný. Byl to temný pokoj v přízemí v "paneláku", ze kterého byl výhled do zdi. Po domluvě na recepci a bakšiši 5 euro jsme bez problémů dostali bungalov v krásné zahradě. Zde byl pokoj hezčí, ale koupelna i přesto žádná sláva. Zrekonstruované pokoje jsou jen v hlavní budově hotelu a jsou za příplatek.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Strava byla chutná. Na výběr byl zeleninový a salátový pult, různé druhy pečiva a opravdu velký výběr sladkých zákusků. K snídani omeleta nebo palačinky, ovoce. K obědu a večeři vždy kuřecí, hovězí i ryba. Každý večer i něco na grillu. Každý si vybere to svoje. Všechna jídla vám na talíř vydává obsluha za pultem.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Úklid pokoje funguje podle toho, zdali jim tam necháte bakšiš 1 euro každý den. Když jsme zapomněli, nedostali jsme nový toaletní papír ani sprchový gel. Využili jsme masážní a kosmetické služby. Byli jsme spokojeni, ale musíte umět opravdu dobře smlouvat (to platí pro jakékoliv nákupy v Egyptě). Animátoři byli přátelští, každý den zajistili stretching, aqua aerobic a beach volejbal. Večer pak různorodý animační program.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Pláž není nijak zvlášť dlouhá, je udržovaná, písčitá s pozvolným vstupem do moře, vzdálená asi 3 minuty chůze od hlavní budovy hotelu. Lehátek je dostatek, jsou dřevěná, bytelná s polohovacím opěrátkem. Díky mnoha slunečníkům a vzrostlým palmám se dá vždy schovat do stínu. Na pláži je bar, beach volejbal, ping pongový stůl a spoustu odpadkových košů. Do moře není potřeba nosit boty do vody, žádné korály zde nenajdete.

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Pro milovníky nakupování jste na správné adrese. Hotel se nachází na rušné ulici, kde je plno obchůdků. Na letiště není dlouhá cesta, což jsme ocenili.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Celkově jsme byli velice spokojeni, za málo peněz hodně muziky. Rozhodně budete nadšeni z rozlehlé a velmi udržované zahrady. Bazén jsme ani nevyužili, jelikož nebyl v provozu pool bar (nejspíš, že jsme byli mimo sezonu). Pro děti, ale i dospělý, jsou zde tobogány.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání