Napsat recenzi

Hodnocení Minamark Beach Resort

Recenze hotelu Minamark Beach Resort *** (Egypt - Hurghada - Sakkala)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 212x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Něco šíleného......a jen Egypťané

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Měli jsme zaplacený výhled na moře a větší pokoj. Bohužel jsme dostali pokoj, který neodpovídal tomu co jsme zaplatili a já čekala celé půl dne než jsem pokoj vyměnila potom bylo vše v pořádku, jen jsem si musela požádat o štětku na WC. Ta totiž nebyla v žádném pokoji. Bez bakšiše nám neuklidili a jinak na chodbách a ve výtahu celkový nepořádek./nádobí,plasty nedopalky/

Hodnocení: 2

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Málo jídla, samé kuřecí maso a to ještě na příděl, do piva led, pouze na roštu mleté maso,

pivo teplé rozlévané do plastů, když jsem chtěla lahev chtěli jí zaplatit i když jsem měla zaplacený All in .

Hodnocení:1

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vybavení našeho pokoje bylo hezké ostatní pokoje malé a nábytek starý. Personál neochotný jen nastavovali ruce na bakšiše.Bylo tam více vedoucích , kteří nic nedělali a málo pracovníků.

Hodnocení:1

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Úzká, hodně molo napůl rozbité a kameny. Plážový bar šílený a pouze pro černé.

Hodnocení:1

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

V centru

Hodnocení:4

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Hotel je strašný a divým se, že je v nabídce alkohol se nedal pít a vodku kdo chtěl si musel zaplatit.To samé i nealkoholické nápoje - vše teplé.

Hodnocení:1

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 10 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání