Napsat recenzi

Eva a Eva K.V.(PYRAMISA SAHL HASHEESH)

Recenze hotelu Otium Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh ***** (Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 177x
Recenze se líbila: 12 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

na 5*hotel katastrofa

od ***. a jejich místního delegáta byl naprosto nevhodný

Pár let už navštěvujeme různé destinace,ale nikde jsme se nesetkali,aby nám po příjezdu na hotel nedali náramky. Po 6hodinach jsme se dočkali.Delegat nám tvrdil, že to máme v pokynech,že náramky dostaneme v10hodin.(údiv!!!)

Nikdy jsem nepsala recenze ani stížnosti.Tato dovolená a ne za malé peníze vše změnila.

Shrnuto-špina,neochota, a všude nastavuji ruce na bakšiš.

A to jsme měli 2děti a ani v ranních hodinách si nás nikdo nevšímal. Bez pití a jídla,jak žebraci na recepci v4.30 ráno.

Pak jsme dostali dvoulůžkový pokoj (ale my byli 4osoby.KLIMATOUACE nic Trezor rozbitý,lednice špinavá nefungovala no děs.Po urgenci na recepci jsme dostali 3lužkovy (přistýlka-rozkládací pohovka-rozbitá)

Už jsme neměli sílu něco řešit a tak jsme užívali dovolenou.

Štěstí se na nás usmálo a třetí den jsme vedle recepce narazili na Slovenský mluvící pracovnici hotelu. Ta neváhala a zavolala manažera hotelu a ten dal vše do pořádku. TÉTO PANÍ JMÉNEM DÁŠA (VELKÉ DÍKY)

Delegat neudělal nic ,jenom lhal, cpal do nás výlety a byl arogantní!!!!!!!

Ubytování  průměrně (3/5)

nic moc!!!

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Když máte toho jejich FARAONA a nemáte 12dni na výběr (zhubněte za velké prachy)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

na 5* neodpovídá

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Krasné

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Pěkné

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Kdyby hygiena a hlavně v době COVIDU byla k 5*přísnější, ráda bych se vrátila.

Hlavně,že všude po nás chtěli spoustu papírů, ale Egypťané proto neudělali nic!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání