Napsat recenzi

OLD PALACE RESORT

Recenze hotelu Old Palace Resort ***** (Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh)

Hodnocení:
průměrně: 4,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 68x
Recenze se líbila: 13 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

SUPER dovolená!!!!! Bylo nás 8, všichni jsme byli maximálně spokojeni..

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Pěkný, prostorný , světlý hotel. Vybavení pokojů starší, ale plně dostačující, veliká postel s tvrdými matracemi. Pokoje prostorné vybavené lednicí s nealko nápoji a vodou- denně doplňované. Koupelna se záchodem a menší vanou, fénem ( šampon , mýdlo, sprcháč- v cestovním balení). Balkon se stolečkem a dvěma křesílky

Všude v hotelu stále perfektně čisto a uklizeno.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

LUXUSNÍ!!! Vše formou bufetu, veliký výběr ovoce,: zelenina syrová i dušená, maso kromě vepřového cokoli v různých úpravách, rýže, těstoviny, brambory, pečivo...Krásné a chutné zákusky. Pití: čaj, káva, džus, Voda, pivo,, víno, míchané nápoje

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Personál ochotný, úslužný, usměvavý, pozorný. (Dávali jsme malé spropitné)

Skupinka animátorů vtipná, pěkný program.

Připojení na wifi pouze na recepci.

Pláž a moře  průměrně (4,9/5)

Pláž čistá, upravená s lehátky, slunečníky a zástěnami proti větru. Ručníky zdarma denně výměna. Na pláži drobné kamínky a písek, snesou se boty do vody.

Moře průzračně čisté, zpočátku mělké.

Na pláži jsou sprchy, na WC je třeba dojít k bazénu cca 80 m.

Na pláži i u bazénu bar.

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

Okolí hotelu je upravené, pěkné.

Procházka pěkná kolem pobřeží.

Celkový dojem  průměrně (4,9/5)

Krásná, příjemná dovolená, rádi se sem vrátíme

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání