Napsat recenzi

schams safaga

Recenze hotelu Shams Safaga *** (Egypt - Hurghada - Safaga)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 133x
Recenze se líbila: 19 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

až bude resort po rekonstrukci ,tak dám pět hvězdiček ,nutno pohlídat kdy bude vše hotovo slíbeno bylo 1.4. i když jeli rychle počítm tak měsic nejmín.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

normál bez fénu

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

kdo zná Egypt tak jako skoro všude.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

bazen,bazen pro děti,skluzavky,tenisové kurty,sqosh,minigolf mimo provoz vše v rekonstrukci,a taktéž bazénový bar celkově oklolí.personál výborný ochotný,zvlášt bar na pláži super obsluha . bez internetu lze koupit ale drahý

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

po skončení rekonstrukce bude super

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 49
z 59 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání