Napsat recenzi

Příště už sem nepojedeme....

Recenze hotelu Tia Heights Makadi Bay ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 210x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 2

Moře bylo krásné, pláž také. Hotel je ale obrovská továrna a to nám nevyhovuje. Je zde celkem 1.500 apartmánů. Což když vynásobíte počtem míst cca 4, tak Vám vyjde až kolem 5.000 lidí, což už je moc- to je menší město.

Tento hotel jsme si vybrali hlavně kvůli aqaparku a také proto, že se tam letělo z Ostravy

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Hotel je při vstupu honosný, velká recepce- několik recepcí. Hotelové části jsou propojeny chodbami.

Nám ubytování celkem stačilo, ale druzí byli dost naštvaní. Jeli jsme tam hlavně za mořem a teplem, takže až teprve s odstupem si uvědomuji, že

1-neodtékala voda ve vaně

2- ze stropu tekla voda- prý klimatizace. do rána mi nakapalo vždy tak cca třičtvtě konve na kávu

3- v šuplíku ve skříni byly staré ponožky po minulých hostech

Uklízeč byl vcelku vlezlý, bylo vidět, že je zrovna méně hostí a tak si každého hlídal, aby mu neušel bez uklídu a tím pádem bez bakšiše.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Hnus.

Na dovolené potřebujeme teplo, moře, dobré jídlo... Ubytování jsme schopni nějak pominout a uložíme se i ve staně. Jídlo je ale ze složek nejdůležitějších a když to má být all inclusiv, tak bych očekával trochu něco lepšího.

Obrovské jídelny byly tři. Jedna dole, dvě nahoře. I v horní i dolní bylo stejné jídlo. Stály se dlouhé fronty na

1-talíře

2- ovoce

3- hranolky

4- omelety

5- palačinky

6- maso a přílohy

7- pití

Tolik front jste museli vystát, protože každá ta věc byla jinde a v jiné frontě a bez stání v ní by jste se k těmto jídlům nedostali. Takže jsme strávili cca půl dne z týdenní dovolené ve frontě v jídelně.

Talíře byly na nejméně vhodném místě v rohu, schovány za frontou k masu - když byly. Často se stávala situace, že talíře nebyly vůbec. Potom se muselo čekat, až se namyjí a přinesou.

Ovoce bylo jednou až dvakrát denně- nakrájená jablka, datle, takové ty malé žluté melouny. Červené byly jen jednou. Žádné jiné ovoce nikdy nebylo.

Maso se nedalo vesměs "žrát". bylo to tuhé jako podešev. Asi nějaké skopové, nebo hovězí nevím. Také tam dělali grilované, ale to udělali vždy pořádný fajer, aby to stíhali a bylo to opět jako podešev a i to mělo tu barvu.

Jednou jsme měli i křepelky- grilované. Nedalo se to utrhnout zubama a to mám zuby dobré.

Vše chuťově podobné- hodně s jakýmsi lečem a vonnými kořeními.

První den byl v pohodě, ale když se to opakovalo každý další, tak to už bylo zoufalství.

Abych nezapomněl, chutnal mi tam jeden druh sýra. Tvrdý s dírkami. ty bez dírek chutnaly jako guma, nebo něco takového mdlého bez chuti.

Pití se dalo buď vystát frontu na sprite, colu a pod, nebo si vzit z automat do malinkého kelímku ty jejich džusy. Tím, že jsem nosil jídlo i malému synkovi a manželce, tak jsem se sebou nosil petku a do té si načepoval, abych pití po cestě nerozléval, když musím jít na několikrát. Vzal jsem kelímky, načepoval do petky a šel ke stolu. Číšník když to viděl, tak vyskakoval. Nakonec jsem to ale s manažerem vyřešil a dostal jsem "vyjímku".

Těšili jsme se na normální jídlo u nás v česku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Krásný večerní animační program. Krotitel hadů, fakíři, volba miss a missáka, taneční vystoupení atd. atd. moc pěkné.

Aquapark- téměř čtyřicet skluzavek. Byli jsme s dětmi a hotel jsme vybrali kvůli aquaparku a ten byl na velmi dobré úrovni. Jen bylo hloupé, že otevíračka byla od 10 do 12 a potom po hodinové přestávce od 13 do 16... My jsme chodili dopoledne.

Také bylo obrovským mínusem, že hotelové bazény, se stejně jako pláž zavíraly cca kolem půl sedmé. Což je velká škoda, protože v tom horku by se dobře navečer koupalo. A co máte dělat, když o půl sedmé zavelí odchod z vody.....

Trefně to komentovali jedni poláci co přijeli navečer. "Čovek by se vykompal i oni zamykajou ku****"

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Krásné moře, blízko korály na šnorchlování, plno rybek...

Kvůli tomu jsme tam jeli.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Původně jsme nějak mysleli, že jedeme do Hurgády a jelikož už jsme v hurgádě byli, věděli jsme, že tam jsou ty obchůdky, kde se dá večer pochodit a tak. Když už se tam poměrně brzy stmívá- kolem půl sedmé.

Hotel je ale vzdálen od hurgády hodinu cesty a je zastrčený daleko od civilizace. Takže nikam se jít nedá. To nám vadilo.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Moře super, aquapark super, jídlo nula, prostředí nula..... Podruhé už bychom zde nešli. Je dost hotelů, kde jsou lepší podmínky k "přežití" a mají krásné pláže atd.

Jedním slovem je to taková obrovská fabrika- pět tisíc lidí......

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 43
z 68 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

ariam: AI -Radek - 13. 7. 2018 5:33

-Jeste nikdo nevycislil tak naprosto presne shaneni 3x denne tech 7 bodu Lide behe obeda litaji a proste neni pohoda ale shon jako v zavodce. A tvrde maso ,nedovaree ryby co plavou i po smrti je egyptska klasika Bohuzel vsechny ty Palace jsou jak pres kopirak - hnus , jeste ty kyblovacky maji studene jidlo msetri energii i penezy rozpocet je 4 eura den /osoba Upada turisticky prumysl vsude at mate hvezd a zaplatite Kolik chcete Jedte do Port Ghalib Marsa Alam obchody a prochazky Hotel Siva a Resort ne Palace reagovat

Radek: Re: AI -Radek - 13. 7. 2018 6:48

Máš pravdu. Bylo z toho přístupu cítit, že se jedná o to stáhnout co nejvíce náklady. Bohužel při výběru dovolené jsem se zaměřil jen na tyto priority- pláž+moře, aquapark, odlet z Ostravy. To, že je to hodinu od Hurgády jsem jaksi přehlédl. Vždy jsme si s manželkou říkali, že bychom nechtěli jít do odlehlých resortů, Jaksi podvědomě jsme tušili, že to nebude OK. Příště si už na to musím dát bacha. Poprvé se nám stalo, a to jezdíme na dovolenou každý rok, že jsme si říkali už v průběhu dovolené, sem nikdy více. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání