Napsat recenzi

Dva extrémy

Recenze hotelu Tia Heights Makadi Bay ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2008
Přečteno: 761x
Recenze se líbila: 435 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Noční pohled na hotel při večeři Noční pohled na hotel při večeři

V hotelu jsme bydleli 3 dny před a 1 den po okružní cestě po Nilu. Jestli si dobře pamatuji, tak v roce 2007 patřil hotel ještě do řetězce Le Méridien, bohužel stačila jedna sezóna aby v kvalitě hluboko klesl pod standard zmíněného řetězce.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Pokud jste ubytovaní v hlavní budově, nebo u laguny, je ubytování dobré. Rozhodně ale neodpovídá pěti hvězdičkám.

Ubytování v domcích nad hotelem je tak na úrovni levného motelu v Asii, spousta opilých rusů, kravál, špína.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Strava výborná, je samozřejmě potřeba si samozřejmě vybírat.

Úroveň stolování je ale špatná, dlouhé fronty kolem stolů s jídlem, následně si nemáte kam sednout. Pokud si odložíte naložený talíř, a odejdete od něj pro ovoce, obsluha vám jídlo vyhodí a ke stolu se usadí jiní hosté.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Personál nereagoval ani na pobídky ve formě dolarových bankovek.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Přeplněná plážička s přístavištěm lodí, kalná voda. Dále od břehu je jedna skála se dvěma korály. Nějaké větší plavání není možné, hrozí kolize s projíždějící lodí.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Kolem hotelu jsou další hotely, tady není co hodnotit.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Celkově žádná sláva, vyplatí se vybrat si hotel na okraji Makadi Bay, protože tam jsou ještě zachovalé korálové útesy plné ryb.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 52
z 82 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání