Napsat recenzi

Prehliadka hotela Makadi Spa *****

Recenze hotelu The Makadi Spa Hotel ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento novo postavený 5-hviezdičkový hotel je umiestnený na pláži v zálive Makadi Bay. Makadi spa je prvým wellness hotelom v rámci hotelového reťazca ,,Red Sea Hotels". Hotel Makadi Spa je určený len pre dospelých.

Ubytování  průměrně (5/5)

Izby sú veľké, priestranné a komfortne zariadené.

Hotel má k dispozícií tri druhy izieb:

- Grand suite: ide o priestorovo väčšie izby, ktoré majú na terase umiestnený súkromný bazén

- Junior suite: ide o priestrannejšie a luxusne zariadené izby s terasou alebo balkónom, s výhľadom na more, bazén alebo záhradu.

- Pool suite: podobné ako junior suite, avšak obývací priestor ponúka výhľad na bazén alebo more.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Počas prehliadky hotela sme mali možnosť naobedovať sa v priestoroch veľmi vkusne zariadenej reštaurácie Shimmers, kde bolo jedlo veľmi chutné, veľmi pekne a vkusne naservírované na spôsob viacerých chodov.

Klienti majú okrem reštaurácie Shimmers k dispozícií aj ďalšie Á la carte reštaurácie - francúzsku, taliansku, orientálnu, čísnsku, indickú a gurmánsku, takže podľa môjho názoru si každý klient príde na svoje.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel Makadi Spa ponúka klientom predovšetkým vhodné prostrenie pre odpočinok a relax. Klienti si majú možnosť zacvičiť jogu a tí, ktorí majú rady živú hudbu majú možnosť si večerný program vychutnať v priestoroch sesterských hotelov.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Hotel disponuje krásnou priesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora avšak s koralovým podložím, preto je vstup do mora nevyhnutný len v obuve. Vstup do mora je možný aj cez mólo, s možnosťou obdivovať krásy Červeného mora.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Hotel Makadi Spa je priamo prepojený s hotelmi Grand Makadi, Makadi Palace, Sunwing Waterworld Makadi a Sunwing Family Star, pričom klienti môzu využivať služby aj týchto hotelov.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Hotel je iba pre dospelých, čo určite ocenia ľudia, ktorí majú radi pokoj a ktorí si chcú oddýchnuť.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání