Nedoporučuji lidem co jsou rádi u vody
Recenze hotelu Stella Beach Resort & Spa ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)
Jedná se o krásný resort, opravdu vše je top až na pláž kde přes den není v moři skoro kilometr žádná voda. Celkově to kazí na pláži celkový dojem. Když se dojde k vodě, tak je voda černá, žádný bílý, či žlutý písek. Hotel je hodný pro lidi co jsou rádi celý den u bazénu a na baru.
Ubytování
Krásný udržovaný, zelený a čistý komplex.
Strava a stravování
Stravování je skvělé. Velice chutná strava včetně svačin na pláži.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vše je na špičkové a luxusní úrovni. Veškerý servis hotelu.
Pláž a moře
Pláž je krásná, ale v moři není po celý den snad kilometr žádná voda. Měli jsme opravdu zkaženou dovolenou. Milujeme moře. V moři je navíc černý písek po kilometru co dojdete k vodě . Je tam dlouhé molo po kterém se dá dojít také k vodě, ale je to opravdu daleko. Na konci mola jsou i korály, ale spíš bez života.
Okolí hotelu
Nádherné čistě a luxusní okolí…
Celkový dojem
Díky žádnému moři je to fakt dojem k pláči ..Egypt a rudé moře má být top, ale tady ne. Jinak okolní hotely v Makadi vodu mají.
z 35 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
- Pro obchodníky
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.