Tam nejezděte!!!!!!!!! Hrůza!!!!!!
Recenze hotelu Siva Golden Bay Makadi Resort RED SEA **** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)
Naprostá katastrofa!Hotel absolutně vůbec neodpovídá 5* ! max. 2* a to ještě s přizavřeným okem.Na pokojích špína!!!Jídlo hrůza!! V bazénu zkažená voda,smradlavá!!!!Vše hrůza!!! Až teda na pěknou pláž to bylo jediné co bylo pěkné jinak strašné!!!Nejhorší dovolená toto!
Ubytování
Katastrofa!Zažraná špína v pokojích!!! Prostě strašné opravdu hrůza.
Strava a stravování
Další katastrofa!!! S jídla jsem se málem pobl*** strašné! Ty špinavé příbory,znečištěné ubrusy...hrůza!!!!
Vybavení, služby a personál hotelu
Jediné co je na hotelu pěkné je vstupní hala a recepce. Když vejdete dál přijde akorát tak samé zklamání.
Pláž a moře
Pláž a moře...to je jedna nádhera :) tak jediné co je tam krásné!
Okolí hotelu
Ujde to no :)
Celkový dojem
Celkový dojem opravdu katastrofa! :/ bohužel do tohoto hotelu už bych se víckrát nevrátila a opravdu to nedoporučuji nikomu.Akorát teda krásná pláž s mořem ,ale to je tak jediné,bohužel :(
z 177 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.