Pohoda

Recenze hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 145 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: duben 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Příjemné, personál ochotný, služby bez vážnějších připomínek. CK se postarala o bezproblémovou dopravu z letiště do hotelu i rychlé ubytování. Od budovy, kde jsme byli ubytováni jsme měli 20 m na upravenou pláž. Jediné zápory - výlet na

Giftun nebyl přes slib s českým průvodcem (dostali jsme mírnou kompenzaci) a v noci jsem utrpěl několilk bodanců od komárů. Stačí to nahlásit na recepci a sjednají účinná opatření. Strava jako téměř všude. Najíte se dosytosti, ale po třech dnech se budete těšit na domácí stravu. Ale výběr byl v pohodě.

Pro sportovně založené - tenisové kurty byly v současné době nepoužitelné

Ubytování 

Pěkné, hezký výhled, nad úrovní řemeslného zpracování materiálů musíte v těchto končiných přivřít někdy i obě oči, ale hoď kamenem, kdos bez chyby

Strava a stravování 

Vybere si snad každý

Vybavení, služby a personál hotelu 

OK

Pláž a moře 

Pro nás laiky zajímavá možnost pozorovat mraky barevných rybiček

Okolí hotelu 

Pěšky jze dojít jen do hromad písku

Celkový dojem 

Splnilo se to, co jsme očekávali

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené