Napsat recenzi

Naprostá spokojenost

Recenze hotelu Prima Life Makadi ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2018
Přečteno: 450x
Recenze se líbila: 53 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

S pobytem jsme byli moc spokojené. Ubytování, jídlo, pláž, služby, každý večer programy. Personál v hotelu, na pláži i pokojích byl ochotný ale v jídelně to byl vrchol. Obsluha jen poletovala mezi stoly, stále uklízeli použité nádobí a prostírali pro další hosty. Smažili, všechno možné na počkání. Polévky i dia pult, pult se zeleninou a sýry maximální. Na pláži také obsluha až k lehátku. Jestli budu někdy moci, ráda bych se tam vrátila. Doporučuji těm kdo hledají klid, pochodu a odpočinek.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Trochu by chtěla opravit sprcha.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Bezvadné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Spokojenost

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Koupání v akváriu, čisto a moc pěkně

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Stále udržovali a opečovávali všechnu zeleň.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Naprostá spokojenost.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 72
z 90 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Nelli: Prima life Makadi - 17. 4. 2018 13:12

Dobry den, Ja byla v tomto hotelu letos v březnu a byla jsem moc spokojena, ze se tam na podzim vrátím. Pocasi začátkem března bylo super 35 st. Služby výborně a more to byla nádhera. V CK mi tento hotel doporučili a po návratu z dovolene jsem jim byla poděkovat. do Egypta jsem se vždy bála kvůli střevním potížím, ale to v to to hotelu nehrozí. Hygiena na vysoke úrovni. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání