Napsat recenzi

nedoporučuji

Recenze hotelu Three Corners Sunny Beach **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - sever)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 151x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pozdní přílet a ranní odlet, starý hotel a největší zklamání bylo moře

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Starý hotel

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

V pořádku, jen odpolední svačiny byly stejné a daleko, směrem k pláži

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

U bazénů měli lidé hozené ručníky na lehátkách, takže problém dopoledne.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Zklamání, ošklivá pláž. MOlo, kde se prakticky nedá šnorchlovat, buď málo vody nebo po přílivu zakalené.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Standart

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Už nikdy. A to jsem si pročítala rezenze. Za mě zklamání, jelikož jsem v Egyptě už byla. Lákalo mě molo a moře, tak jak bylo na obrázku.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání