Slunce seno....

Recenze hotelu The Grand Resort Hurghada RED SEA ***** (Egypt - Hurghada - Hurghada jih)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 29 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Fotografie: 4
Komentáře: 1

To se týká tlupy Rakušanů spolek myslivců,zahrádkářů atd si udělalo výlet 250 eur týden v 5* hotelu Vše organizoval jejich Otto 60+ světák pěkně řval lpřes celé letadlo ,prostě to nevymyslí ani Troška. Otík měl lehký spiel jeho krajané nikdy neseděli v letadle ,mluví dialekt a možná nebyli dál za rodnou viskou natož v Africe Hotel je profi celkem3 x vše funguje jak ma nadhera

Fotografie

Ubytování 

Veliký pokoj a terasa vyhřívané bazeny

Strava a stravování 

Hojnost a kvalita

Vybavení, služby a personál hotelu 

Obdivuhodne výkony vítejte zpět a limuzína z letiště

Které je kousek

Pláž a moře 

Nádherné udržované cesta na pláž parkem

Okolí hotelu 

Pět luxusních hotelů všude usmev obchody jen večer je chladněji svetr sebou.velika legrace kufr s utrhnutym kolečkem ,myslím že bratranci na letišti ničí kufry a další v Daharu mají dílnu.Zrizenec zorganizoval nápravu říkal cosi Káhira ,no třeba New York ,raději jsme koupili nový!ale původní za stovku alespoň zpojizdnili No a prodavač kufru ukázal radost nad vráceným zbožím a dal nám hrst samých drobných mincí.!!!Ale takhle to nefunguje ani na mall.cz bleskově a bez EET Zkrátka tady je to země zalita šarmem a sluncem

Celkový dojem 

Místo lázní raději sem ,přes den Teplicko jako u nás v létě a ucme se jazyky neboť pohled na ty zapadaly kterým nerozumí ani Němec je tristní !!

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

M
Mm 02. 12. 2019 15:47
Láska ke klimatizací a pološeru
Další expert Šmucler by mohl natáčet TABU ve všech zařízeních, průvan a tma volá po opatrností neboť ze Slunce vidíte mizerné na podlahu schody atd.

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené