Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu The Grand Hotel Hurghada **** (Egypt - Hurghada - Hurghada jih)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2024
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 1 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme zde za rozumné peníze a naprostá spokojenost se vším, co se jídla týká i prostředí.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Měli jsme velký pokoj s balkónem, pokoj byl už starší ale čistý.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Strava rozmanitá, naprosto dostačující, prostorná jídelna

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Vybavení bylo v pohodě když opominu starou téměř nefunkční bednu, kterou bych stejně nezapínal. Internet velmi nestabilní a pouze na recepci pokud to neměl člověk zaplacené. Pokud ano, Wifina dosahovala až na pláž a mohl být online téměř všude.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Moře bylo takový nic moc popravdě, dopoledne vesměs čisté ale mrtvé. Při šnorchlování jsem zřídkakdy narazil na nějakého živočicha. Pláž byla pěkná ale chodilo po ní mnoho otravů nabízející výlety atd.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Okolí hotelu se nám moc líbilo, paráda.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem byl velmi dobrý, okolí hotelu a vše bylo naprosto v pohodě. Velká spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 27
z 39 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání