Napsat recenzi

dovolená s ETI

Recenze hotelu The Grand Hotel **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 110x
Recenze se líbila: 33 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Odlet z Katovic načas, ubytování okamžitě,služby v hotelu na dobré úrovni.

.Jedinou a dost velkou výtku máme k delegátovi CK E** jménem Mustafa.Absolutní nezájem k Čechům a když měl člověk nějký dotaz, tak byl arogatní.Nevím jak se choval ke Slovákům.Zatím nejhorší delegát s jakým jsme se setkali.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Pokojíčky hodně malé, ale na přespání stačí.Každý den vzorně uklizeno.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Vždy si bylo co vybrat.V podstatě stejné jako jinde v Egyptě.Hlady nikdo neumře.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Personál super,číšníci na barech nebo v jídelně pořád s usměvem.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž čistá, velká, uklizená.Nebyla nouze o lehátka.Vodá hluboká na plavání.Nic moc na šnorchlování.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Krásná zahrada kolem hotelu.Před hotelem dlouhá promenáda s mnoha obchody a restauracemi.Není třeba jezdit do města ceny jsou lepší jak ve městě.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Dovolená se nám líbila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 22
z 31 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání