Napsat recenzi

Bída

Recenze hotelu Sunrise Aqua Joy Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 51x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moře-kdejaký kačák v ČR je lepší než tam moře.

Ještě že je vedle zavřená pláž kde je lepší vstup do moře teda když vás nevyženou.

Tu jsme využívaly dost.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Z pokoje koukáte do zavřenýho hotolu vedle.

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Jídlo OK

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

personál hotelu super služby taky a vybavení v pohodě

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

moře?budem tomu tedy tak říkat.

pláž samej šutr

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

krámky kde jsou vážně otravný prodávající

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Vím jedno a to že tam už nikdy!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 29
z 71 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání