Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Jungle Aqua Park

Recenze hotelu Pickalbatros Jungle Aqua Park **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 66x
Recenze se líbila: 27 čtenářům
Fotografie: 14
Videa: 0
Komentáře: 0
 • už u hlavní brány Vás vítá gorila už u hlavní brány Vás vítá gorila
 • vstupní hala hotelu vstupní hala hotelu
 • recepce recepce
 • bazén 1 bazén 1
 • bazén 2 bazén 2
 • přízemní bungalovy s terasou přízemní bungalovy s terasou
 • bungalovy v zahradě bungalovy v zahradě
 • dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami
 • přistýlky pro děti formou palandy přistýlky pro děti formou palandy
 • dvoulůžkový pokoj s přistýlkou dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • zvířecí postavičky v komplexu hotelu zvířecí postavičky v komplexu hotelu
 • aquapark aquapark
 • aquapark aquapark
 • lobby bar lobby bar

Velmi rozsáhlý komplex hotelu s největším vodním aquaparkem v Hurghadě. Hotel sice není u pláže, ale vynahrazuje to spousty aktivitami na hotelu a také svými službami.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Ubytování je v bungalovech. Přistýlky na pokoji můžou být formou palandy. Pokoje jsou opravdu moc pěkné, jednoduše, ale moderně vybavené. Mají balkon nebo terasu.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

V rámci prohlídky jsme neměli možnost vyzkoušet místní stravování. Na hotelu je několik tématických restaurací, takže každý den můžete vyzkoušet něco jinou kuchyni. Dále 10 barů a jeden na pláži. Některé bary nabízejí služby 24 hodin denně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel je opravdu rozlehlý. Má 16 bazénů a ve většině z nich jsou animační programy. V aquaparku je 35 tobogánů a skluzavek. Aquapark je otevřený od 10 - 12 hodin a odpoledne od 13 - 17 hodin. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou zdarma. V komplexu hotelu jsou zvířecí postavy, které doplňují celý resort a opravdu si připadáte, jako v džungli. Na recepci hotelu je Wifi. Hotel nabízí minibus do centra za poplatek. Na hotelu je směnárna, bankomat a obchody se suvenýry.

Pláž a moře  průměrně (2,4/5)

Hotel má pláž u hotelu Dana beach, kde klienti mají lehátka a slunečníky zdarma. Osušky si však musí vzít vlastní. Pokud se rozhodnete být na pláži celý den, tak můžete čerpat služby baru, který je na pláži, kde je možnost oběda, snacku a pití. Na pláž jezdí každých 30 minut hotelový minibus zdarma. Minibus jezdí od 8 do 17:30 hodin. Pláž od hotelu je vzdálená asi 1 km.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Okolí hotelu je udržované. Hotel patří do 2.linie od moře.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Hotel je skvělý, určený hlavně pro děti různého věku. Komplex je opravdu rozlehlý a i když je tam hodně atrakcí, tak nic není přeplácané. Pokud netrváte na hotelu u pláže, tak mohu doporučit. Na hotelu se určitě nudit nebudete.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání