Napsat recenzi

Hotl Mirage New Hawai

Recenze hotelu Mirage New Hawaii Resort & Spa **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 546x
Recenze se líbila: 353 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Mirage

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pokoje a hotel skvěle čistý, výhled na moře a bazén taky skvělý.

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

All inclusive super, pizza house, mc donald, myslím si že v hotelu si přišel na svý chutě každý :)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Ochota a vstřícnost personálu byla nejlepší. Super byl taky tým animátorů, který se starali celý den a týden o zábavu lidi v hotelu

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

pláž by mohla být lepší takový ta 2km protáhlá, ale je skvělý, že to je chráněný z obou stran, nefouká tam tolik jako na molu :)

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Malé obchudky před hotelem, a kousek do centra. Prostě co víc si přát. Vše v hotelu bylo k dispozici :)

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Tento hotel jsme našli v pátek ráno a večer jsme letěli. Recenze na hotely nemůžete brát vážně, protože každý člověk je jinak náročný a bere to jinak :) Hotelový komplex byl velmi krásný, v okolí strašně velká možnost nákupních možností a i cesta do centra trvala 4 minuty což bylo krásné. Jídlo za celých 13 dní se opakovalo, každý mě dá za pravdu, že snídaně jsou v egyptě TOP :)) Jinak v tomto hotelu se nachází venkovní mc donald, kde dělají výborné smažené věci a saláty a pizza house, kde dělají výborné špagety, pizzu i kebab :)

Pokoje jsou na slušné úrovni, všude v hotelu čisto což je +. Jediné co musím vytknou je pláž, která není taková ta 2 km dlouhá, ale menší u mola, ale i tak super :) Většinu času jsme trávili stejně u bazénu.

Hodně + dávám také vstřícnému a ochotnému personálu hotelu a animátorům, kteří dělají zábavu pro lidi celý den i týden.

Tato dovolená byla super :)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 27
z 63 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání