Napsat recenzi

Ubytovanie v hoteli Siva Grand Beach ****

Recenze hotelu Hotel Siva Grand Beach **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 114x
Recenze se líbila: 30 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Ide o hotel s výbornou polohou, nádherným prostredím a krásnou plážou s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Izby sú staršie, priestory kúpeľne mierne opotrebované.Čo však musím vyzdvihnúť, že personál sa každodenne stará o upratovanie a čistotu izieb.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

S ponukou jedál a nápojov som bola spokojná, vždy bolo z čoho vyberať.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Vybavenie izieb postaršie avšak zachovalé. Ako mínus možno považovať, že v kúpelni nebolo na umývadle k dispozícií mydlo. Tekuté mydlo sa nachádzalo len v sprchovom kúte, pripevnené v umelej nádobke. Kúpeľňa bola mierne opotrebovaná. Ako plus musím vyzdvihnúť usilovný personál, ktorý sa nám staral každodenne o čistotu izby ako aj o výmenu uterákov.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Hotel disponuje krásnou, dlhou priesočnatou plážou, výnimočnou aj vďaka výbežku. Pláž je vhodná aj pre neplavcov či deti. Výhodou je, že ležadlá, matrace a slnečníky sú klientom poskytnuté zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Výhodou hotela je jeho lokalita, ktorú možno prirovnať k promenáde, ktorá má v okolí množstvo obchodíkov, kde miestny prejajcovia ponúkajú dá sa povedať, že rovnaký tovar.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Tento hotel je ideálny pre klientov všetkých vekových kategórií.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání