Napsat recenzi

Hotel s velkým H

Recenze hotelu Hotel Siva Grand Beach **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2020
Přečteno: 110x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • U bazénu U bazénu
  • Moře a pláž Moře a pláž
  • Pokoj v bungalovu Pokoj v bungalovu
  • Dezerty Dezerty
  • Pláž Pláž

Tento hotel jsme navštívili poprvé a musím říct, že to pro nás bylo velmi příjemné překvapení. V této nelehké době, kdy je v Egyptě velmi málo turistů, jsme neočekávali služby takového formátu a to vše při obsazenosti hotelu pouhých 12%.Nejen,že byl personál velice příjemný, ochotný, všude bylo čisto , ale veškeré služby byly téměř 100%.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Každý den úklid na pokoji lahev vody, výměna plážových osušek přímo na pokoji. Pravda nábytek už je trochu starší, ale myslím, že dostačující.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Strava v hlavní restauraci byla každý den pestrá, byla možnost výběru jak z masitých tak bezmasých jídel , saláty, moučníky, polévky.

Kdo chtěl ,mohl využít grilbar u bazénu nebo později odpoledne pizzerii u bazénu.

Také byla možnost večeře v ala carte restauraci po předchozím objednání .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Ze služeb byly námi využity jen masáže a byla to paráda.

Personál celého hotelu je opravdu moc ochotný a příjemný.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž každý den upravovaná, čištěná. U lehátek clona soukromí i když je pravda, že teď nebyla potřeba :) Přímo u pláže bar a další na molu ,kde si dáte alko i nealko, kávu, čaj.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Okolí hotelu je plné obchůdků SIVA MALL, ale najdete zde i fastfood, pokud budete mít chuť na jinou stravu než v hotelu. Najdete zde i lékárnu a další. Od tohoto hotelu je to taxíkem do centra cca 7 minut jízdy za 3 eura

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Tento hotel nás nadchnul jak už personálem, stravou, čistotou, blízkostí k moři, tak svojí polohou nedaleko od centra. Určitě se vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání