Napsat recenzi

Long Beach

Recenze hotelu Hilton Hurghada Long Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 309x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Long Beach už není Hilton, ale i nový majitel se stará, aby vše bylo ke spokojenosti zákazníků, renovuje, udržuje zeleň, dbá na dobrou stravu.

Ubytování  průměrně (4/5)

Měli jsme zakoupeny 3 standartní pokoje, zřejmě v bungalovu. Požádali jsme na recepci o pokoje v hlavní budově, aby bylo všude blízko, neboť jsme již duchodci a máme problém se schody. Dostali jsme hezké čisté pokoje poblíž výtahu. Mimo sezonu to zřejmě není problém, neboť hotel není plně obsazen.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výborně ochucená, dostatek všeho, neustále doplňováno. Ovoce v celku i oloupané a nakrájené (pomeranče, mandarinky, banány,granátová jablka, zelené melouny, datle). Maso vždy měkkounké hovezí na různé způsoby, kuřeci pečené, grilované,jako řízky, ryby pečené, grilované, celé, filety tuňáka, v omáčce, v zelenině. Přílohy - vynikající rýže pokaždé s jinou přísadou koření, brambory vařené, smažené, jako kaše, gratinované, těstoviny dochucované na přání i již hotové směsi se zeleninou, masem a různé druhy. Když byl tématický den německý, byly i špecle a pečená kachna, jindy krůtí rolka, jindy mleté grilované maso. Číšníci nosili nápoje ( pivo, víno, kávu, džusy...) velmi rychle, nebylo třeba stát u výčepu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Služby výborné, personál ochotný, každý uměl trochu anglicky, i uklízeči a ručníkoví na pláži, všichni usměvaví. Animátoři byli taky prima. Bazény s různou teplotou, hodně vyhřáté i studené, moře teplé, čisté. Břehy každý den ráno uklízeny, neboť z moře občas připlaval nějaký plastový odpad.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž opravdu dlouhá a to i směrem do moře. Kdo si chtěl zaplavat tak se kousek prošel, nebo skočil do laguny. Tam to šlo z kopce rychle. Lehátek bude dost určitě i v sezonu. Šnorchlovat a pozorovat barevné rybky šlo z mola. Kamarádka viděla i delfíny, my jen želvu, sepii, trnuchu, měchovce a perutýny.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Prošli jsme se asi 15 minut pěšky po širokém chodníku vedle cesty a do mešity a přilehlých obchůdků. Celou dobu na nás troubily taxíky a chtěly nás svézt. Jednou jsme si zajeli místními bílými 12cti osobovými vehikly do Hurghady na Marinu a to byl zážitek. Auto stálo 5 E.liber na osobu, čili skoro zadarmo, ale drželo jen taktak pohromadě, hrkalo, ale jelo. Taxi by stálo 5€. Marina krásná, čistá. Hurghada exotická - směs nádherné mešity, rybího trhu a neskutečného nepořádku a vtíravých prodejců .

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Měli jsme dva týdny pořád co dělat, večer animační programy s exotickými tanci, dopoledne petang, koupání, plavání opalování, jóga, strečink, šipky,.... mezitím odskok do baru, na jídlo, na karty a jiné stolní hry, co jsme měli sebou. Hrozně rychle to uteklo. Budeme rádi vzpomínat.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 35
z 49 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání