Napsat recenzi

hotel hawaii palm resort

Recenze hotelu Hawaii Palm Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 77x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

tento hotel na můj vkus byl špinavý.pokoje v hlavní budově byly v katastrofálním stavu.na to ,že to je hotel co se týče ubytování jsem nebyla spokojená.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

hrozný.ještě štěstí,že v tom pokoji jsme jen spaly.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

bylo super.velký výběr jídla a velice dobré jídlo

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

vybavení,katastrofální.služby katastrofa.moc ochotný personál nebyl a to hlavně na recepci.to jak se choval na recepci když jsem chtěla jiný pokoj,to jsem ještě nezažila.ale kuchaři,barmani byli perfektní.

Pláž a moře  průměrně (2/5)

to jaký je moře u tohoto hotelu radši se nebudu vyjadřovat.ještě štěstí,že u hotelu bylo spoustu bazenu.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

bylo fajn,že jste vyšli z hotelu a hned na proti byly obchody.

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

nevím,co bych ještě měla dodat.jistě vím,že do tohoto hotelu už v životě nepojedu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání