Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Desert Rose Resort 5*

Recenze hotelu Desert Rose Resort ***** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 160x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 20
Videa: 0
Komentáře: 1
 • hlavní brána hotelu hlavní brána hotelu
 • vstupní hala s recepcí vstupní hala s recepcí
 • bar v hlavní budově bar v hlavní budově
 • bar u bazénu bar u bazénu
 • budovy v zahradách budovy v zahradách
 • relaxační bazén pro dospělé relaxační bazén pro dospělé
 • plavecký bazén s olympijskými rozměry plavecký bazén s olympijskými rozměry
 • bar bar
 • rozkvetlý keř v zahradě rozkvetlý keř v zahradě
 • zahrada v komplexu hotelu zahrada v komplexu hotelu
 • třípatrové budovy třípatrové budovy
 • standardní dvoulůžkový pokoj standardní dvoulůžkový pokoj
 • dětské hřiště 1 dětské hřiště 1
 • dětské hřiště 2 dětské hřiště 2
 • pláž pláž
 • laguna s vyhlídkou na rybí a la carte restauraci na ostrůvku laguna s vyhlídkou na rybí a la carte restauraci na ostrůvku
 • a la carte restaurace Fattoosh a la carte restaurace Fattoosh
 • a la carte restaurace Fattoosh a la carte restaurace Fattoosh
 • předkrm v restauraci Fattoosh (libanonská) předkrm v restauraci Fattoosh (libanonská)
 • hlavní chod - maso a zelenina na grilu - v restauraci Fattoosh (libanonská) hlavní chod - maso a zelenina na grilu - v restauraci Fattoosh (libanonská)

Krásný, klidný hotelový komplex třípatrových budov, umístěné v rozkvetlých zahradách.

Ubytování  průměrně (4/5)

Standardně vybavené pokoje. Část pokojů je již renovovaná a moderně zařízená, ostatní se budou modernizovat během letošní zimy. V každém pokoji je balkon nebo terasa. Za příplatek pokoj s výhledem na moře (lagunu). Na pokoji minibar i papuče. V každé budově je ostraha, který ji hlídá a monitoruje ho.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

V rámci prohlídky hotelu jsme navštívili a la carte restauraci Fattoosh s libanonskou kuchyní. Jídlo v této restauraci bylo opravdu skvělé a atmosféra odpovídala typu libanonského stylu. Kromě hlavní restaurace jsou na hotelu další a la carte restaurace (mexická, italská a rybí restaurace Il Delfino, která je na ostrůvku v laguně. Na hotelu je několik barů, jak u bazénu, tak na pláži a shisha bar. Na požádání hotel zajistí bezlepkovou stravu a další.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

V hale hotelu je směnárna, obchod se suvenýry a lékař. V zahradách jsou 3 velké bazény (z toho 1 odpočinkový pro dospělé, 1 velký bazén s olympijskými rozměry a poslední bazén je v zimě vyhřívaný). Ve třetím hotelu probíhají přes den animační programy. Hotel nabízí i aquapark, který je bokem od hotelu, takže křik dětí neruší klienty u bazénu. Zdarma můžete využívat fitness, stolní tenis, tenisové kurty a další. Pro děti je k dispozici dětské hřiště. Za poplatek např. wellness a masáže. Hotel nabízí i minibus do města za poplatek. Wifi zdarma v celém objektu.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Pláž se mi velmi líbila. Má jemný písek. Hotel je lagunou, která má pozvolný vstup do moře a má písčité dno, takže nejsou potřeba boty do vody a je vhodná pro děti. Za lagunou je otevřené moře s korálovými útesy, které jsou vhodné pro šnorchlování. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Okolí hotelu působilo čistě. Pěšky se dá dojít k menšímu nákupnímu centru, které je vzdálené asi 300m. Do centra města je to pak asi 15 min minibusem.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Celkově se mi hotel velmi líbil. Hlavně kvůli rozkvetlé zahradě, která byla opravdu všude a díky ní hotel působil velmi klidně. Určitě hotel můžu doporučit všem věkovým kategoriím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 20 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

mm: to co patri do vasich letaku - 12. 12. 2018 6:39

a ne tady ! jste od CK proletite jak nomadi 10 stredisek povrchne, nabouchate fotky a nevite nic Recenze jsou pro skutecne hosty a ne vyzirky Je neco jineho zit v hotelu 14dnu jako turista Piste si to jinde veroniko a vam podobni reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání