Jana Valentová

Recenze hotelu Coral Beach Resort Hurghada **** (Egypt - Hurghada - Hurghada jih)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,6
(na základě 121 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Supr dovolená

Ubytování 

Krásné,velké pokoje s výhledem do zahrady i když se na nich už podepsal zub času a sem tam byly drobné nedostatky

Strava a stravování 

Velký výběr,všeho možného i když jsem četla v předchozích recenzí že tam byla strava převážně složená ze zeleniny.,doma si taky neděláte obědy a večeře o pěti chodech a tam bylo z čeho vybírat

Vybavení, služby a personál hotelu 

Služby personálu,vynikající,mnoho kulturních akcí,každý večer animační programy,jen mně mrzelo,že když jsme chtěly jít po večeři do bazénu, který byl už od 17h zavřený z důvodu údržby a ráno otevřeny až kolem 9h.

Musely jsme bohužel během pobytu vyhledat lékaře,který ordinuje v areálu 24h,okamžitě pomohl a i přes naši chabou angličtinu ,patří mu velký dík,neplatily jsme ani korunu,všechno zařídil s pojištovnou u které jsme měly sjednané cestovní pojištění

Pláž a moře 

Moře nádherně čisté,každé ráno uhrabávaly písek na pláži

Okolí hotelu 

Pěkné,za hotelem už klasický Egyptský pořádek

Celkový dojem 

Nádherná dovolená pro nenáročné klienty,my už hledáme termín na příští rok

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené