Napsat recenzi

recenze Coral beach resort a služby prodejce

Recenze hotelu Coral Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2018
Přečteno: 218x
Recenze se líbila: 39 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Musím velice pochválit zprostředkování dovolené u cestovní agentury Zájezdy.cz. Oslovila jsem mnoho cestovních kanceláří a agentur, kde nám bylo řečeno , že nám nemohou pomoci v našem výběru dovolené v daném termínu a ta jediná nám pomohla - zájezdy.cz. Tak během pár dní bylo vše zařízené a my se těšili na dovolenou. Vše fungovalo a my jsme si to krásně užili.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

každý den čisto, uklizeno. Z bungalovu výhled na moře, super. Hotel čistý.

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

jídlo výborné, velký výběr, snažili se každý den trošku obměňovat jídelníček

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

trošku mi vadilo, že na pláži u baru nebyla možnost něco malého zakousnout. Hlavně pro ty děti. U oběda či večeře bych si představovala, že přijde číšník a zeptá se nás na něco k pití, to se bohužel nestalo. Možná kdybychom byli ruského původu, tak by nás obskakovali:-) Abych nezapomněla, bar u bazénu, kde si můžete přímo z bazénu vychutnávat drink, nefungoval. Asi se jim nechtělo z hlavního baru u bazénu sejít pár schůdků k menšímu baru. To jsou jediné dvě výtky, ale personál se choval slušně a když jsme si řekli, tak nám vyhověli

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

čistá, pozvolný vstup do moře, moře nádherné a teplé

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Až na pár nedostatků jsme si dovolenou užili. Doporučuji tento hotel spíše lidem, kteří si chtějí užit dovolenou v klidu

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 45
z 59 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání