Napsat recenzi

Pozitivní

Recenze hotelu Coral Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 135x
Recenze se líbila: 41 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme poslední týden v listopadu, resort byl poloprázdný, proto hodně klidný. Personál byl vstřícný, vše fungovalo bez problémů, stravování dostačující.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Ubytování čisté, pohodlné tvrdé postele, každý den byl nabízen kompletní úklid.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Stravování naprosto vyhovující, vyvážené, vždy bylo z čeho vybírat.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Veškeré služby v hotelu fungovaly naprosto bezchybně, včetně kliniky. Zdravotní problémy nebyly způsobeny pobytem v resortu. Animační programy na pláži decentní na slušné úrovni.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Vzhledem ke dvěma zátokám moře klidné, vhodné i pro malé děti a kondiční plavání. Pláž pravidlně udržovaná, tedy čistá, přístup do vody pohodlný. Nejsou nutné boty do vody.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Okolí asi klasická Afrika, Z pobřeží hezký pohled na okolní břehy. Základní obchody fungovaly v resortu, do nejbližšího města jezdil taxi, do Hurghady hotelový autobus.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Celkový dojem jednoznačně pozitivní, mohu jedině doporučit. V hlavní sezoně a při plné vytiženosti, už to tak klidné nebude.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 62
z 76 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání