Dnes již název Hawaii Palm Resort

Recenze hotelu Aqua Joy Resort Sunrise Select **** (Egypt - Hurghada - Hurghada jih)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 85 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hotel neodpovídá 4 hvězdičkám, počítejte asi s 80% arabské klientely.

Ubytování 

Ubytování průměrné stejně jako úklid. Měli jsme pokoj směrem k bazénům, celý den jekot arabských dětí, večer animační programy, ráno ve 4,30 hod. projížděl 15 minut velmi hlučný vykuřovací stroj. Chování arabské klientely ostatním dost znepříjemňovalo pobyt. Rusů jezdí málo, tak se nový majitel rozhodl nabízet krátkodobé pobyty místním za velmi levnou cenu, aby hotel nebyl poloprázdný.

Strava a stravování 

Špinavé nádobí, ředěný džus z prášku, kelímky na 1 deci. Strava bez nápadu.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál hotelu příjemný, pochvala delegátovi Mahmoudu Bakrovi.

Pláž a moře 

Pláž celkem čistá, kradou se tam osušky , vždy jeden hlídal lehátka, což rozhodně neprospívalo klidu a pohodě, pro kterou člověk na dovolenou jezdí, vstup do vody prudší, není pro malé děti, lehátka těžká, dřevěná, občas vylezl hřebík, laguna zakalená, vzadu vstup do moře po žebříku přímo do hloubky, kde bylo moře krásné.

Okolí hotelu 

Hodně obchůdků.

Celkový dojem 

Rozhodně zatím nejhorší hotel ve kterém jsme kdy pobývali. Nedoporučuji ho pro nikoho.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené