Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Ali Baba Palace 4*

Recenze hotelu Ali Baba Palace **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 405x
Recenze se líbila: 30 čtenářům
Fotografie: 20
Videa: 0
Komentáře: 0
 • příjezd na hotel příjezd na hotel
 • vstupní hala s recepcí vstupní hala s recepcí
 • vstupní hala vstupní hala
 • lobby bar v hale lobby bar v hale
 • obchod se suvenýry v hale obchod se suvenýry v hale
 • kluziště kluziště
 • bowling bowling
 • terasa s pódiem terasa s pódiem
 • třípatrové budovy třípatrové budovy
 • koupelna v pokoji Deluxe koupelna v pokoji Deluxe
 • pokoj Deluxe s přistýlkou pokoj Deluxe s přistýlkou
 • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s prosklenou stěnou do koupelny Dvoulůžkový pokoj Deluxe s prosklenou stěnou do koupelny
 • standardní pokoj standardní pokoj
 • standardní pokoj s přistýlkou standardní pokoj s přistýlkou
 • koupelna s vanou ve standardním pokoji koupelna s vanou ve standardním pokoji
 • bazén bazén
 • velbloud, jako atrakce pro turisty velbloud, jako atrakce pro turisty
 • za poplatek je možnost masáž na pláži za poplatek je možnost masáž na pláži
 • pláž s molem pláž s molem
 • restaurace na pláži restaurace na pláži

Pěkný, rekonstruovaný hotelový komplex egyptského stylu. Hotel je na dlouhé, široké pláži a má svůj aquapark.

Ubytování  průměrně (4/5)

Standardní pokoje s možností přistýlek. Pokoje jsou standardně vybavené s balkonem nebo terasou. Většina pokojů má vanu. Na místě je možnost si připlatit za pokoj Deluxe (upgrade balíček). Hotel disponuje i pokoji pro handicapované. Rodinné pokoje s oddělenou ložnicí jsou na vyžádání.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

V rámci prohlídky hotelu jsme neměli možnost se stravovat. V hlavní budově jsou 3 restaurace (hlavní, italská, orientální a sushi bar). Kromě baru v lobby zde najdete bar u bazénu a na pláži. Vitamin bar je otevřený 24h/ denně. Sushi bar, shisha bar a rybí restaurace na pláži nespadají do all inclusive.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Zvláštností hotelu je kluziště, které je zpoplatněno 3 euro/ 30 min (za půjčení bruslí). Na hotelu je bowlingová dráha, tenisové kurty, plážový volejbal, hřiště, fitness, minigolf atd. Ve vstupní hale najdete bankomat, kavárnu a obchod se suvenýry. Hotel má 2 velké bazény, z toho je v zimě jeden vyhřívaný a zvlášť bazén pro děti. V komplexu je i větší aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé, který je v provozu od 10 - 17 hodin. Samozřejmostí jsou i animační programy, pro děti je navíc zajištěn kids club. Wifi v lobby za poplatek.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž je široká a dlouhá, s pozvolným vstupem do moře. Pláž je převážně písčitá, místy smíchaná s drobnými kamínky. Na pláži je i molo pro lepší přístup na otevřené moře a pro šnorchlování. Na pláži je možnost vodních sportů za poplatek. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Doporučuji boty do vody.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Hotel je propojen s dalšími dvěma hotely, a to hotel Aladdin Beach Resort a Jasmin Village. Tyto 3 hotely mají společnou pláž. Klienti těchto dvou hotelů chodí využívat aquapark do hotelu Ali Baba Palace. Vzdálenost od letiště je 12 km a do centra města se dostanete asi za 20 min. Asi 10 min pěšky je menší nákupní centrum a taky Sand city, což je místo se sochami z písku (není otevřené celoročně).

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Příjemný hotel orientovaný pro děti. Částečně je zrekonstruován a další modernizace ho čeká. Celkově se mi hotel líbil, ale doporučuji ho spíše pro rodiny s dětmi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 32
z 43 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání