Napsat recenzi

Super last-minute

Recenze hotelu Albatros Aqua Vista Resort Pickalbatros **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2022
Přečteno: 15x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Aqua vista byl v komplexu 3 hotelů - Aqua vista, Aqua Blu a Aqua park resort (pickalbatros) na všechny platil náš náramek pro all inclusive (každý hotel samostatně bary, bazény, restaurace a 1 pláž přes cestu (asi 500 m) pěšky, nebo hotelovým mikrobusem zdarma každou chvíli.

Doporučujeme rozhodně i 1 z těchto 3 hotelů dle vašich preferencí. Jediné negativum je moře - je tu ve srovnání s Marsa Alam opravdu jen kousek a není tu takový podmořský život, ale dokud jsme neměli srovnání s Marsa Alam, tak jsme byli spokojení i tam - jeli jsme tam září/říjen na prodloužení léta, válení, jídlo a drinky a účel to splnilo! Doporučujeme White Bar a náš oblíbený barman Elsayed! (Děkujeme!

Dotazy klidně na gardenzitty2@seznam.cz

Ubytování  průměrně (5/5)

Moderní, hezké

Strava a stravování  průměrně (5/5)

V každém hotelu je restaurace, vybere si každý. V 1 venkovní gril, vše dělají přímo před váma

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Trošku otravní animátoři, super barmani

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Malý kousek moře, proti Marsa Alam malé a málo života

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Asi klasika Egypt hned za zdí

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Super last-minute, hlavně relax, jídlo, koupání, drinky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání