Napsat recenzi

Příjemná dovolená.

Recenze hotelu Aladdin Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 169x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkný resort, čisto, perfektní služby (bez ohledu na bakšiš, na konec jej stejně hoši dostali), jídlo sice průměrné ale po pečlivém výběru velmi chutné. Úžasný výlet organizovaný c.k.F****r do Luxoru s excelentním průvodcem Mahmudem. Tento člověk dle svých možností maže předsudky ohledně problematičnosti Arabů a můžou jej F***** ostatní cestovky závidět (např.E*** s jejich Filipem ..!).

Ubytování  průměrně (4,1/5)

OK

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

OK

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Nic moc

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

OK

Celkový dojem  průměrně (4/5)

OK

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 32
z 39 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání